Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Wszystkie nadruki wykonywane w naszym sklepie wykonujemy za pomocą foli flex. Naklejone na materiał grafiki są bardzo wytrzymałe i nie uszkadzają się zarówno podczas prania jak i prasowania. Dzięki dużej elastyczności folii nadruki mogą być nakładane na tkaninę zarówno gładką jak i o nierównej powierzchni.

Folia Flex daje wzór płaski i ściśle przylegający do materiału. Zapewnia doskonałe krycie i intensywność koloru. Należy pamiętać, aby prasować zdobioną odzież po lewej stronie.

Bardzo istotną cechą nadruków wykonanych w technice Flex jest ich bezpieczeństwo - jest zgodna ze standardami Oeko-Tex, co oznacza, że nadaje się także do zdobienia odzieży dziecięcej i niemowlęcej.

Jeżeli chcesz aplikację na koszulce ze swojego indywidualnego projektu, pamiętaj aby projekt był w formacie wektorowym, a kolorystyka nie może być z przejściem tonalnym.